Ozonowanie mieszkania, biura, Odgrzybianie klimatyzacji, (Warszawa) (Garwolin) (Siedlce) Poznajmy się! >

GRILLUJ I ODPOCZYWAJ W SPOKOJU

Zamgławianie czy oprysk??

Zdecydowanie zamgławianie!

Obie metody są skuteczne, zamgławianie ma przewagę taką, iż wyniku zabiegu tworzy się mgła, która z zasady osadza się na wszystkim i dociera do wszystkich zakamarków, poza tym zamgławianie w przeciwieństwie do oprysku tworzy mgłe, która jest lżejsza od powietrza w związku z czym potrafi unosić się w powietrzu nawet 45 minut, co pozwala nam poddać zabiegowi nie tylko powierzchnię ale i powietrze. Przykładowo zamgławiając preparatem przeciwko komarom mgła będzie się utrzymywac w powietrzu i każdy komar przeltujący mający kontakt z mgła zostaje automatycznie zainfekowany środkiem owadobójczym. Dlatego też zabieg zamgławiania powinien być zlecany tylko wykwalifikowanemu personelowi wyposażonemu w odpowiedniesrodki ochrony indywidualnej przede wszystkim maski pełnotwarzowe z odpowiednim filtrem, które są dość kosztowne. Warto nadmienić również, iz samodzielny zabieg za pomoca oprysku może stać się bardziej kosztowny niż zlecenie firmie zewnętrznej. Dlaczego? - Opryskując przykładowo powierzchnię 0,10ha zużyjesz dużo większa ilość środka, jeśli będziesz chciał dotrzeć w każde miejsce i wyeliminowac insekty, gdyż kropla z opryskiwacza jest znacznie większa co wiąże się z większym zużyciem. W praktyce zużycie może być podobne, ale tylko wtedy gdy nie dotrzesz do wszystkich miejsc gdzie dotrze na pewno zamgławiacz, co wiąże się jednocześnie z mniejszą skutecznością oprysku. Należy również pamiętać, iż firmy zakupując prepraty w dużych ilościach mają ceny znacznie niższe od cen detalicznych dla konsumentów. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować ceny znacznie niższe, niż gdyście chcieli samodzielnie wykonywac zabieg.

ZAMGŁAWIANIE EKOLOGICZNE

Polega na opryskaniu specjalnym urządzeniem, bardzo małą cząsteczka (około 25 mikronów) terenów zielonych czy też wnętrz budynków specjalnym preparatem który jest naturalny, bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych. Ten prosty ekologiczny oprysk zapewnia skuteczną barierę przed owadami. Jak działa?- Rozpylamy białą mgłe (słabo widoczną gołym okiem ze względu na mikronową wielkość kropli). Tworzymy naturalną barierę dla insektów, np. poprzez oprysk okien, drzwi, futryn, fasad i oczywiście traw, świerków, krzewów, tuj, Środek jest na bazie starannie dobranych naturalnych składników wystepujacych w przyrodzie, które są naturalnym wrogiem komarów i kleszczy, które traktują teren jako nie przychylny do bytowania wybierając do zycia sąsiednie teren nie poddane zabiegowi zamgławiania.

Jak długo preparat jest skuteczny?

Wszystko zalezy od warunków atmosferycznych. Im więcej obfitych deszczy tym krócej. Z praktyki wiemy, iż w warunkach pogodowych w Polsce z ostatnich 5 lat tego typu zabiegi dawały skuteczność od miesiąca do tak naprawdę całego sezonu, w zależności od warunków w otoczeniu do rozwoju i rozmnażania. Przykładowo w ogródku w miasteczku gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie nie ma stawów, lasów jeden zabieg może wystarczyc na cały sezon. Trzeba również mieć świadomość ,iż preparaty ekologiczne są mniej skuteczne od chemicznych, gdyż mają za zadanie odstraszyć a nie zlikwidować populacje szkodników.

ZAMGŁAWIANIE CHEMICZNE

Jest znacznie skuteczniejsze od zamgławiania ekologicznego Dlaczego? - chemia zabija owady, a nie je odstrasza. Jak działa preprata? - owad po kontakcie z prepratem zaczyna powoli się dusić – zamykają się Przetchlinki (przetchlinka to otwór w nieprzepuszczalnej powłoce organizmów lądowych, umożliwiający wymianę gazową). Dzięki zamgawianiu mikronowej kropli owad przenosi preparat na inne owady, z kórymi ma kontakt, które również po kontakcie zaczynają powoli zdychać. Dzięki czemu nie tylko odstraszamy komary, kleszcze a eliminujemy ich populację, ograniczamy ilośc jaj które były by zniesione.

Jak pozbyć się komarów, biedronek w mieszkaniu domu?

Zabieg zamgławiania również wykonać wewnątrz budynków, choć najczesciej wystarczy zamgławić okna, elewacje na zewnątrz budynku aby stworzyć barierę dla owadów. Przykładamy dużą wagę do tego zabiegu, gdyż nałożenie preparatu na budynek tworzy najskuteczniejszą barierę. Gdy zamgławiamy wewnątrz budynku osoby w nim meiszkające bedą miały z nim kontakt i mimo iż w ilościach jakich jest wpuszczany nie jest szkodliwy dla ludzi, to nie mniej jednak może mieć jakiś wpływ na zdrowie. W mieszkaniu zdecydowanie polecamy ozonować, gdyż ozon przez swoje właściwości utleniające uciera szlaki owadów, niszczy bakterie, wirusy, roztocza które nie jednokrotnie są źródłem pokarmu, czy korzystnym miejscem do rozmnażania dla owadów. Klienci, którzy decydują się na zamgławianie wewnątrz bydynku pod kontem np. komarów zdecydowanie zalecamy zamgławianie preparatem ekologicznym. Jeśli nigdy nie ozonowałeś mieszkania, a zdecydujesz się na nasze usługi odkomarzania wybrane pomieszczenie wyozonujemy BEZPŁATNIE!!! Uwaga: - przy zamówieniu odkomarzania poinformuj, iz chcesz skorzystać z Promocji na Ozonowanie przy Odkomarzaniu!!!!

Zaufali nam

Tuatara Szkolenia BHP
Cateringservice Szkolenia BHP
Omnipack SZkolenia BHP
Meritum Szkolenia
Neidio Szkolenia BHP
Ozonowanie Szkolenia BHP