Ozonowanie mieszkania, biura, Odgrzybianie klimatyzacji, (Warszawa) (Garwolin) (Siedlce) Poznajmy się! >

Odgrzybianie klimatyzacji, ozonowanie kabiny

Odgrzybianie Ozonem klimatyzacji to niezbędny zabieg Dezynfekcja ozonem wnętrza pojazdu pozwala pozbyć się wszelkich bakterii. Ozon czyni cuda

Warsztat czy mobilny BioOzon.pl?

Niespodziewasz się jak skuteczny jest przez nas wytworzony ozon. Nie spotkaliśmy warsztatu, który miałby tak dobry sprzęt jak My w naszej cenie. Znajdziesz taki to ozonujemy Tobie GRATIS!

Nasze ryzyko, że znajdziesz warsztat, który zaoferuje ci 10g ozonu w 15minut graniczy z cudem, ale wierzymy że taki istnieje - wskaż nam a otrzymasz ozonowanie na najwyższym oferowanym poziomie całkowicie za darmo. Ozonowanie z odgrzybianiem klimatyzacji to koszt od 70zł. Taki proces w serwisie trwa zazwyczaj 30 minut i otrzymasz dawkę ozonu na poziomie 7-10g/h czyli max 5gram. My nie nabijamy w butelkę w 15 minut dostaniesz 10g. Dlaczego tak? - nasz sprzęt jest profesjonalny, który w 1h jest w stanie skutecznie odgrzybić pomieszczenie o 160m2 a wysokości do 2,5 metra. 15 minut naszym urządzeniem w Twoim Aucie to szok dla wirusów, bakterii, grzybów, roztoczy - znikają w mgnieniu oka, a zapach lepszy jak w nowym aucie.

Poniżej dowiesz się jakie korzyści przyniesie Ci ozonowanie.

Dezynfekcja pojazdu i klimatyzacji przez ozonowanie

    Ozonowanie jest obecnie najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym sposobem na pozbycie się wszelkich grzybów, alergenów, roztoczy i bakterii. Proces ozonowania samochodu usuwa drobnoustroje w stu procentach i przywraca nam świeżość nowego auta. Dezynfekcja ozonem jest to również najskuteczniejszy sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów powstałych na skutek dymu papierosowego czy pozostawionych w aucie produktów spożywczych jak też rozlanych napojów. Codzienne używanie wentylatorów czy klimatyzacji w samochodzie sprzyja powstawaniu grzybów i tworzy idealne warunki do rozwoju bakterii w kanałach wentylacyjnych. Dlatego też w trosce o własne zdrowie, a w szczególności osób które są podatne na alergie i roztocza, proces ozonowania czyli pełnej dezynfekcji samochodu powinno się wykonywać regularnie co 6 miesięcy. W przypadku gdy samochód używany jest sporadycznie możemy zabieg dezynfekcji ozonem powtarzać raz w roku.

Na czym polega ozonowanie i dlaczego jest skuteczne ?

W celu uzyskania zadowalającego efektu ozonowania pojazdu musimy ustalić z jakiego powodu chcemy przeprowadzić proces ozonowania - czy jest to okresowa dezynfekcja samochodu i klimatyzacji czy też mamy problem z jakimś zapachem organicznym powstałym w samochodzie (np. po wylaniu soku, czy zostawieniu żywności która zdążyła zgnić i rozłożyć się w pojeździe) Jeżeli chcemy okresowo odświeżyć samochód wystarczy samo ozonowanie. Natomiast jeżeli chcemy usunąć zapach stęchlizny, zgnilizny itp. najpierw powinniśmy usunąć jego źródło . Przed przystąpieniem do ozonowania należy zatem usunąć wszelkie pozostałości po substancji, pokarmie, który wytworzył ten zapach. Czyli po prostu musimy wyprać tapicerkę. Wówczas możemy przystąpić do ozonowania, które ostatecznie usunie niepożądane zapachy i zalegające grzyby w kanałach wentylacyjnych.

Dezynfekcja pojazdu i klimatyzacji przez ozonowanie

Podczas ozonowania samochodu, generator produkuje cząsteczki ozonu z tlenu zawartego w powietrzu poprzez wyładowania koronowe elektrody. Wyładowania rozbijają cząsteczki tlenu „o2” na dwa osobne atomy „o” które po uwolnieniu łączą się z innymi cząsteczkami tlenu tworząc w efekcie cząsteczki ozonu „o3”. Wytworzony w ten sposób ozon natychmiast oddaje jeden atom tlenu napotkanemu związkowi chemicznemu powodując w ten sposób jego utlenienie/usunięcie. Kluczowym elementem podczas ozonowania jest odpowiednie dopasowanie czasu i mocy wytworzonego ozonu aby w pełni zdezynfekować określoną przestrzeń. Podczas dezynfekacji ozonem giną wszystkie żywe organizmy takie jak: pleśnie, grzyby, drobnoustroje oraz ulegają rozkładowi wszelkie związki chemiczne, które są powodem nieprzyjemnego zapachu w samochodzie.

Co daje Państwu okresowe ozonowanie pomieszczeń ?

    Dezynfekcja ozonem to najskuteczniejsza metoda na pozbycie się z miejsc, w którym przebywają dzieci
  1. Ozonowanie likwiduje worusy chorobotwórcze, bakterie, grzyby i alergeny
  2. Jest idealnym rozwiązaniem dla alergików
  3. Myśl, że nasze dzieci podczas zabawy nie są zagrożeni przez bakterie
  4. Skutecznie usuwa nieprzyjemne ciężko usuwalne zapachy
  5. Pomieszczenia krótko po ozonowaniu gotowe są do użytkowania


Zaufali nam

Tuatara Szkolenia BHP
Cateringservice Szkolenia BHP
Omnipack SZkolenia BHP
Meritum Szkolenia
Neidio Szkolenia BHP
Ozonowanie Szkolenia BHP