Ozonowanie mieszkania, biura, Odgrzybianie klimatyzacji, (Warszawa) (Garwolin) (Siedlce) Poznajmy się! >

Ozonowanie marketów, sklepów, butików,

Ozonowanie sklepów przynosi same korzyści Dezynfekcja ozonem przedłuża trwałość owoców i warzyw

To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają. – Nelson Boswell

Nie zadowalaj się pracą po najniższej linii oporu. Nie kończ na zrobieniu niezbędnego minimum. Nie odgaduj zachcianek klientów. Wykonuj swoją pracę najlepiej jak potrafisz i zawsze staraj się zrobić coś ekstra – zaskoczy Cię, jak bardzo docenią to Twoi klienci.

Przeprowadzenie ozonowania w miejscach związanych z działalnością handlową nie tylko wpłynie pozytywnie na jakość powietrza, ale i na czystość poddanych dezynfekcji towarów i produktów spożywczych. Ozonowanie jest także dobrym sposobem na utrzymanie systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych w nienagannym stanie, co przekłada się na wyeliminowanie ryzyka zakażenia chorobotwórczymi drobnoustrojami. Kolejną zaletą jest wydłużenie terminu przydatności do spożycia żywności bez opakowań (warzyw i owoców), która została poddana takiemu zabiegowi. Ozon skutecznie radzi sobie z bakteriami, wirusami, grzybami i pleśnią, pozostawiając czystą i bezpieczną dla człowieka przestrzeń. Wśród zalet ozonowania jest także pozbycie się przykrego zapachu z powietrza, co nie pozostaje bez wpływu na postrzeganie firmy przez klientów..

Czy wiesz że.... za pomocą ozonu można zdezynfekować nie tylko różnego rodzaju pomieszczenia, ale także owoce, warzywa, mięsa, wodę oraz powietrze. Ozonowanie żywności znacznie przedłuża jej okres przydatności do spożycia.


Zaufali nam

Tuatara Szkolenia BHP
Cateringservice Szkolenia BHP
Omnipack SZkolenia BHP
Meritum Szkolenia
Neidio Szkolenia BHP
Ozonowanie Szkolenia BHP